Férová pôžička môže byť aj od nebankovej spoločnosti

Musíte si vziať pôžičku a chcete seriózne jednanie? Už dávno neplatí, že sa ho dočkáte iba ak v banke. Mnohé úverové spoločnosti sa pod verejným tlakom dopracovali k tomu, že ich podmienky sú prehľadnejšie a transparentnejšie ako v bankách.

konsolidácia a refinancovanie úverov

Ľahko sa dá nájsť nebanková spoločnosť, ktorá poskytuje nebankové pôžičky lacnejšie než banka. A pozor: neplatí ani to, že na vás každý nebankový veriteľ chystá nevýhodnú zmluvu. Ukazuje sa, že značkové nebankové spoločnosti majú podmienky úverov hocikedy prehľadnejšie, zrozumiteľnejšie a napríklad aj ústretovejšie než nejedna banka.

Konsolidácia a refinancovanie

Klient si môže vyberať zo širokej ponuky možností a zvoliť spôsob takmer šitý na mieru jeho finančnej situácii. V tomto prípade platí, že konkurenčný boj má pre zákazníka pozitívny dôsledok – môže znížiť svoje náklady na splácanie úverov alebo si ich rozložiť. Na to slúži konsolidácia alebo refinancovanie úverov.

Konsolidácia a refinancovanie nie sú určené len pre problémových klientov, často ich využívajú aj bezproblémoví dlžníci, ktorí nemali so splácaním nikdy problémy a chcú si len pomôcť k výhodnejším podmienkam.

Férové jednanie, výhodné pôžičky a právna pomoc pri oddĺžení, to všetko vám poskytne spolahlivá finančná spoločnosť Financ Partners.

Viac info na: www.financpartners.sk