Trendy topánky aj túto jeseň

Jeseň je tu. Sandále, letné lodičky a balerínky vymieňame za dámske jesenné kotníčky a trendy jesenné topánky, ktoré sú v kurze túto sezónu. Internetové obchody sa už pýšia novými kolekciami značkovej obuvi. Aké modely budú vládnuť tejto sezóne?

Traktorky
Tvarovaná podošva traktoriek vás podrží aj na snehu či ľade. Výnimku netvoria ani lodičky s hrubou členitou podošvou, či jesenné mokasíny.

Šnurovacie topánky
Gladiátorky boli hitom tohto leta. Trend vysokého šnurovania pokračuje aj do jesene, nevzdávajme sa preto ani ich jesennej verzie.

Kovbojské čižmy
Texaské topánky sú v skutočnosti skvelá obuv pre tohtoročnú sezónu. Skombinovať ich môžte s casual lookom na bežný deň, nosiť ich môžte aj s formálnym oblečením.

Kotníčky so zošikmeným blokovým opätkom
Trendy kotníčky s blokovým opätkom sú v móde aj túto jeseň. Zapínanie na pracky, či zips v kombinácii s rôznymi odtieňami hnedej, čiernej a vínovej vás dostanú.

Nízke topánky v pánskom štýle
Robustnejšia podošva bez opätkov. Nízke mokasíny v pánskom štýle nezaostávajú ani túto jeseň. Oddýchnite si od opätkov a doprajte svojim nohám pohodlie. Navyše, ak nájdete semišové mokasíny, je to trefa do čierneho!

Chelsea topánky
Chelsea topánky v sebe skĺbia jazdecké čižmy a pre jeseň typické a obľúbené kotníčky. Skvele sa hodia k džínsom a aj s obyčajným tričkom vytvoria sympatický outfit.

Dámska a pánska značková obuv na jeseň a zimu www.sona.sk