Moderné kabelky jar/leto 2011

Každá žena to veľmi dobre pozná, keď jeden správne zvolený doplnok dokáže vytvoriť úplne nový nádych outfitu. Takýmto doplnkom je aj kabelka, ktorej výber je veľmi dôležitý. Úplne obyčajný, jednotvárny styling doplnený šikovnou, zaujímavou kabelkou nielen vzbudzuje pozornosť ale pôsobí veľmi moderne a štýlovo.

Pokiaľ ide o trendy vo svete doplnkov, sú to najvyžadovanejšie trendy, ktoré mnohí sledujú veľmi poctivo a to práve z dôvodu veľmi efektívneho. Je jednoduchšie obstarať si pár nadčasových kabeliek aby ste boli v kurze, než meniť celý šatník a prispôsobovať ho momentálnej módnej ponuke. Dokonca vhodne zvolené doplnky môžu podčiarknuť vašu osobnosť a vyzdvihnúť vaše prednosti.  Odhliadnúc od módy, kabelka je spomedzi doplnkov tá najpraktickejšia a o tom milé dámy tiež všetky vieme svoje, keď vopcháme do jednej tašky aj celý kozmetický stolík.

Módne trendy sa obmieňajú

Prispôsobujú sa aktuálnej dobe, dejom a samozrejme ročným obdobiam. Sú však aj modely, ktoré sú v kurze vždy, a to neutrálna, elegantná čiernobiela kombinácia či prirodzené zemité tóny. Okrem praktických a vhodných farieb a použitých materiálov sa menia pravidelne určité prvky a farby, ktoré momentálne „letia“. Tie odlišujú módne trendy a spestrujú tak ponuku trhu s oblečením a doplnkami, ako sú napr. kabelky. Jar a leto tohto roka tiež prinášajú prvky, ktoré osviežia aj váš módny svet. Vybrať si môžete podľa svojho vkusu, elegantné, nenápadné ale predsa ženské alebo výrazné, provokujúce ale predsa pôvabné prvky.

Luxus a jedinečnosť prinášajú módne trendy tohto leta nestarnúci hit zvieracích vzorov, ktoré však nemusíte hľadať v klasických farbách ale pokojne môžete zvoliť farebné varianty, pretože tie sú jednou z módnych vychytávok tohto leta. Tieto kabelky pôsobia divoko a nespútane, avšak koža z ktorej sa vyrábajú tento dojem tlmí a dodáva im vkusnosť. V prípade spoločenských motívov sú to flitre, ktoré sú trendy, a to už niekoľko rokov.

Hitom tohoto leta je potlač

Pre každodenné, bežné nosenie sú vhodné farebné odtiene ladené do zlata, avšak výraznou módnou črtou tohto obdobia je farebná potlač a živé, pestré, letné farby. Kolekcie rôznych návrhárov sa orientujú práve touto farebnosťou, ktorá je pre letné mesiace ako stvorená. Potlač tiež dodáva kabelkám osobitú nadčasovosť a vzory, ktoré sú skutočne rôznorodé prinútia každú z dám vybrať si aspoň jednu pre seba.

Veľkosť kabeliek tohto roka nie je úplne presne definovaná, v rámci tvaru prevládajú zaoblené tvary kabeliek. Takže malé či veľké, do ruky, cez rameno alebo krížom cez telo je to len na vás akým typom sa necháte uniesť a ktorá varianta si vás získa. Pochopiteľne trendy majú pomáhať orientovať sa vo svete módy a každý by si v nej mal nájsť ten svoj štýl či prvok, ktorý mu vyhovuje a nie slepo trendy nasledovať. Pokiaľ nebude váš štýl odrážať váš vkus, tak to nebudete vy a všetko, čo na seba navlečiete bude vyzerať maximálne neprirodzene. Preto nasledujte svoj módny vkus a z momentálnych kúskov si vyberte práve ten, ktorý odráža vašu osobnosť a bude vynikajúco ladiť s vašim šatníkom.

zdroj obr.: www.sona.sk

Pridajte Komentár