Dovolenka s deťmi, v slovenskej drevenici

Chystáte sa na letnú dovolenku s deťmi a radi by ste ju strávili na Slovensku? Dovolenkovať na Slovensku má isté výhody, z ktorých hneď prvá je, že vami vybraná destinácia nie je príliš ďaleko, a tak nebudú mať problém zvládnuť ju ani malí pasažieri.

Výber destinácie, ktorú by ste radi navštívili nenechávajte na poslednú chvíľu. Uistíte sa tak, že vami vybrané ubytovanie bude dostupné, navyše si môžte plánovať výlety do okolia a spestriť si tak pobyt v danom regióne. Pokiaľ deti ešte nie sú školopovinné, je dobré zvoliť si dovolenku mimo hlavnej sezóny. Nielenže môžte využiť lacné ubytovanie a ceny mimo hlavnej sezóny, zároveň vami vybrané, turistami navštevované miesta nebudú tak preplnené.

Každý kút Slovenska je osobitý, a tak vy a vaše deti lepšie spoznáte krásy slovenskej prírody, históriu, kultúrne pamiatky a slovenské tradície.
Ak chcete zažiť skutočnú romantiku, obklopení prírodou, zabudnite na hotely, či penzióny. Chaty a tradičné drevenice vám a vašim deťom ponúknu plný komfort, s veľkou pridanou hodnotou – príroda na dosah ruky.
Ubytovanie v chatách a dreveniciach má osobitú atmosféru. Pri hľadaní ubytovania myslite hneď na niekoľko základných vecí:

– aby mala chata dostatok izieb pre všetkých a deti i ostatní dovolenkujúci mohli nerušene spať,
– aby okolie chaty ponúkalo aj aj tiché miesta vhodné na prechádzku,
– väčšie deti sa potešia výletom do blízkeho okolia, preto je dobré zoznámiť sa s možnosťami, ako spoznávať zaujímavé miesta
chata s bazénom. Je leto a dovolenka na horách je príjemná, avšak teploty sa šplhajú nahor? Vtedy nielen vaše deti, ale aj vy určite oceníte možnosť okúpať sa v bazéne
chaty s detským ihriskom sú veľkou devízou. Deti si skrátia každú voľnú chvíľku, bez toho, aby sa od vás príliš vzdialili a vy môžte vkľude odychovať
– chatová osada, kde je viac dreveníc na prenájom disponuje personálom,  ktorý je vám po celý deň k dispozícii, a tak vám s akýmkoľvek prípadným problémom pomôže
– chata s terasou a grilom – ďalšia pridaná hodnota, kde môžte tráviť deň a hrať hry, v prípade nepriaznivého počasia

Dovolenka na Slovensku sa stáva stále viac vyhľadávanou. Niet sa čomu čudovať, veď na malom kúsku zeme nájdete majestátne hory, vodné plochy, termálne pramene, jaskye a mnohé iné prírodné krásy, množstvo kultúrnych pamiatok a príjemných miest na relax. Vaše deti budú z množstva nových podnetov a zážitkov nadšené a vy spolu s nimi lepšie spoznáte svoju domovinu.

 

Ubytovanie na Liptove v romantických chalupách www.vikendovechalupy.sk