Máte radi saunovanie a chceli by ste vlastniť infrasaunu aj u vás doma? Nie je vôbec problém, že bývate v paneláku, pretože infrasauny majú kompaktné rozmery a nenáročnú montáž.

infrasauna do bytuAk pre vás nie je vhodné klasické saunovanie vo fínskej saune, tak sa aj v infrasaune prehrejete, pretože regeneračných a liečivých účinkov je dosiahnete už pri nízkych teplotách 60 ° C. Navyše na telo pôsobia infražiariče, ktoré produkujú zdravé žiarenie, ktoré je vstrebávané povrchom celého tela.

Výber infrasauny


Pri výbere infrasauny sa môžete stretnúť aj s pojmom infrakabína, ale jedná sa len o rovnaké označenie toho istého produktu. Do interiéru bytu sa odporúča infrasauna zhotovéná na mieru.

Ako sa správne saunovať v infrasaune

  1. Záleží iba na vás, kedy si čas na saunovanie zvolíte. Ráno sa postačí len osprchovať a vypotiť sa v infrasaune. Ak máte problém zaspať, tak môžete do infrasauny zájsť naopak večer a ísť spať pokojní a uvoľnení.
  2. Saunu nastavte na najvyššiu možnú teplotu, pretože inak by sa ohrievače zapínali a vypínali.
  3. Infračervené žiariče sú umiestnené tak, aby najviac úžitku priniesli sediacej osobe.
  4. Saunovací cyklus stačí absolvovať iba raz počas 25 až 40 minút. Po saunovaní si chvíľku oddýchnite a osprchujte vlažnou vodou.
  5. Nezabudnite na pitný režim a pokojne aj v priebehu saunovania vypite niekoľko pohárov vody.
  6. Frekvencia saunovania je ideálna 2x až 3x týždenne.

Pre viac informácií ohľadom výroby infrasauny do interiéru navštívte stránku slovenského výrobcu www.saunynamieru.sk

 

About the author

Related Post