Milujete pečenie, ale jednoducho tento rok nestíhate? Práve teraz je pravý čas ho objednať. Ceny vianočného pečiva sa vám môžu zdať vyššie, ale v poctivej cukrárni si dajú záležať, aby išlo o pečivo kvalitné: z pravého masla, vanilky, čokolády a orechov, nie z náhrad.

Cukráreň Danela sa o všetko postará.

Zákusky na Vianoce
Pripravili pre vás vianočnú ponuku. V cukrárni Danela si môžete objednať vynikajúce špaldové čajové pečivo s rôznymi druhmi koláčikov. Je vyrobené z BIO špaldovej múky,z prírodného trstinového cukru a masla! Osobitne si môžete objednať vanilkové rožteky,alebo kokosky!. Tradičné bezlepkové kokosky, z vajíčok z voľného chovu, prírodného trstinového cukru a kokosu.

„Už niekoľko rokov zásobujeme cukrovinkami radu bratislavských domácností a veríme, že si na našich drobných vianočných kúskoch budete pochutnávať aj naďalej a že kúskom chuti a vône prispejeme k sviatočnej pohode treba aj u vás doma …“

Objednať si môžete domáce vianočné pečivo a užiť si nielen Vianoce, ale aj celý advent bez starostí. Vianočné cukrovinky vám doručia aj osobne.

Celý sortiment nájdete na stránke www.danela.sk

About the author

Related Post