Chcete si pod vianočný stromček rozdať niečo, čo vám posilní organizmus a imunitný systém? Kúpte si infrasaunu, ktorú môžete mať vonku aj vnútri domu.

Spravte si krásne Vianoce a potešte celú rodinu praktickým darčekom, ktorý sa postará o vaše zdravie a v zime vás už nezastihne chrípka ani iné ochorenie. Darujte si pod vianočný stromček posilnenie vášho zdravia.

Ako si vybrať infrasauny

Výber infrasauny môže vyzerať zložito, ale skúsime vám ho uľahčiť. Pri výbere si uvedomte, či chcete relaxovať sami alebo s celou rodinou. Všeobecne platí, že čím väčšia sauna, tým je drahšia aj náročnejšia na priestor. Na trhu sú k dispozícii infrasauny pre jednu osobu, pre dve osoby, pre tri ale aj infrasauny pre 4 aj viac osôb. Veľmi obľúbeným sa stal spôsob zhotovenia infrasauny na mieru, ktorý splní všetky vaše nároky a priania.

Cena infrasauny

Ak zvažujete, či si zaobstarať klasickú fínsku saunu alebo infrasaunu, možme vám výber uľahčiť. Prevádzka infrasauny je desaťkrát lacnejšia ako prevádzka tej klasickej. Rovnako tak sú infrasauny jednoduchšie na montáž. Ďalej si vyberajte kvalitné infrasauny, ktoré budú mať priaznivé účinky na vaše telo.

Výber infrasauny

Pri správnom výbere infrasauny sa samozrejme pozeráte na účinky a vyberáte si infrasaunu s tými najvýraznejšími účinkami. Rozdiely účinnosti pre rôzne infrasauny spočívajú v technológii infražiaričov. Na trhu môžete kúpiť infrasauny s týmito infražiaričmi:

  • infražiariče keramické
  • širokospektrálny svetelné
  • celoplošné fóliové

Viac informácií nájdete na: www.saunynamieru.sk

 

About the author

Related Post