Štýlové variácie vstavaných skríň

Veľkou výhodou vstavanej skrine je nekonečný výber dekorov a ich kombinácií pre posuvné dvere. Aj to je dôvod, prečo si praktické vstavané šatníkové skrine môžte dopriať ku akémukoľvek štýlu bývania.

Prírodný štýl
Vankúše a prikrývky v teplých prírodných farbách, prírodné materiály ako ratan, bambus, rôzne dekory a vzory, v kombinácii s drevom, tehlou, či kameňom.
Akú skriňu si vybrať, aby  nenarušila túto rovnováhu v interiéri? Priestranná a dostatočne veľká šatníková skriňa bude zaručene dominantou interiéru. Preto by jej posuvné dvere mali dokonale ladiť s okolím. Bambusová, či ratanová skriňa sem bez pochýb zapadne. Ponuku prírodných výplní dverí skrine dopĺňa aj kombinácia špeciálnych materiálov s jemnejšou štruktúrou podobnou tkanine.

Safari štýl
Preneste si domov kúsok Afriky. Typické africké farby pieskovej sahary, oranžová a červená farba zeme, žltá, zelená a modrá. Farebné ornamenty alebo zvieracie vzory vytvoria atmosféru exotiky. Riešením je aj vstavaná skriňa so safari ornamentom na skle.

Prírodné materiály v modernom pojatí
Kombinácia dreva a kameňa vytvára neobmedzené možnosti v interiérovom dizajne. Skrine s tenkými kamenými doskami z bridlice, kremeňa či pieskovca majú drsný povrch. A čo napríklad taká farebne sa meniaca kamenná dyha? Tá vás zaručene dostane.

Každá povrchová štruktúra, ktorá je inšpirovaná prírodnými materiálmi doslova láka k dotyku. Povrch posuvných dverí vstavanej skrine tak môže pripomínať rozkolísané vlny mora, tkané ľanové vlákno, či drevený vintage vzhľad. Možností je naozaj veľa.

Pravý opak – betón, sklo a oceľ

Štýl Bauhaus. Štýl pre minimalistov, ktorý majú radi poriadok, nábytok geometrických tvarov a uprednostňujú funkčnosť pred estetikou. Doplnky a dekorácie tu nemajú svoje miesto. Vstavané skrine sú charakteristické pre tento štýl. Rovnako ako oceľ, sklo a betón. Skriňa so špeciálnej drevotriesky s imitáciou povrchu betónu je ako stvorená do interiéru v štýle bauhaus.

Výroba a predaj vstavaných skríň a šatníkov www.hilkovic.sk